Apie mus

Įsivaizduokite ramybės oazę, kur rūpesčiai ištirpsta miesto šurmulio viduryje, kur laikas sustoja, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir atkurti savo vidinę harmoniją. Čia, jaukioje aplinkoje, skamba rami muzika, o ore tvyro atpalaiduojančių eterinių aliejų aromatas. Tai -  "VILTIS" masažo salonas, tarsi vartai į harmonijos ir gerovės pasaulį. Užsukite čia, kai pavargsta kūnas ir siela, kai norisi atsikratyti įtampos ir pasinerti į poilsio glėbį. Kiekvienas, atvykęs atsipalaiduoti lankytojas tampa ypatingu svečiu, kuriam skirtas išskirtinis masažo terapijos specialistų dėmesys. Masažuotojų šiltos rankos, kvapnios aromaterapinės medžiagos atpalaiduoja kūną ir sielą, suteikdamos jausmą tarsi būtumėte pabėgę nuo kasdienių rūpesčių.


Pirmasis klientų apsilankymas, masažo salone prasideda nuo konsultacijos su masažo specialistu, kurio metu aptariami kliento sveikatos klausimai, lūkesčiai ir galimi masažo tikslai. Toliau klientui siūlomas masažas, kuris yra pritaikomas individualiai ir atliekamas jaukioje bei raminančioje aplinkoje, kur klientas gali visiškai atsipalaiduoti. Aptarnavimo procesas yra labai svarbus, todėl siekiame užtikrinti, kad kiekvienas apsilankęs mūsų salone klientas jaustųsi patogiai, būtų suprastas ir gautų individualizuotas paslaugas, atitinkančias  poreikius ir lūkesčius.


Masažo salone dirbantys masažuotojai – turi išsamias žinias ir gebėjimus, leidžiančius jiems atlikti įvairių rūšių masažus pagal kiekvieno poreikius. Jie taip pat atsižvelgia į kliento sveikatos būklę ir galimas kontraindikacijas. Mūsų masažistai, dėka praktinių įgūdžių, gali geriau suprasti ir įvaldyti masažo technikas, atpažinti įvairius raumenų įtempimus ir nukrypimus.


"VILTIS" siūlomos įvairios masažo procedūras – nuo atpalaiduojančio ir tonizuojančio masažo iki gilesnių audinių masažo ir specializuotų metodų, galinčių padėti įveikti įvairius kūno bei emocinius negalavimus, gerinančius savijautą ir stiprinančius imuninę sistemą. O išskirtinis aromaterapinis/Raindrop masažas nukels į ramybės ir meditacijos būseną, leis atsiriboti nuo rūpesčių ir pasimėgauti tylos akimirkomis. Pas mus atrasite ne tik fizinį komfortą, bet ir vidinę ramybę. Čia galėsite pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į savęs pažinimo kelionę. Kiekvienas masažas taps nepamirštama patirtimi, kuri įkvėps ir suteiks jėgų naujiems žygdarbiams. 


Nesvarbu, ar ieškote būdo atsikratyti streso, pagerinti sveikatą ar tiesiog pasimėgauti malonia procedūra, "VILTIS" – puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam atrasti harmoniją tarp kūno ir sielos. Visuomet svarbu rinktis sertifikuotus masažuotojus ir patikimus masažo salonus, užtikrinančius aukštos kokybės paslaugas ir klientų saugumą. Toks visapusiškas požiūris ir įsipareigojimas aukščiausiai paslaugų kokybei skatina pasitikėjimą ir ilgalaikius santykius su pacientais. Atgaukite jėgas ir puoselėkite natūralų grožį su mūsų masažo specialistais!